logo
  • wsparcie weterynaryjne
  • całodobowo weterynarz
  • wet 24h
O nas:

Gabinet weterynaryjny "HAU-MIAU" w Przemyślu

powstał w 2013r. Od samego początku siedzibą gabinetu jest największe przemyskie osiedle czyli KAZANÓW. Gabinet mieści się przy ulicy Opalińskiego 9 ( tzw tarasy). Dogodny dojazd do gabinetu zarówno od strony ulicy Opalińskiego jak również Paderewskiego( należy skręcić w ulicę Boruty-Spiechowicza). W bezpośrednim sąsiedztwie gabinetu znajduje się żłobek "Kraina Maluszka", delikatesy "Centrum" czy sklep "szwedzki".

Do postawienia trafnej diagnozy lekarz weterynarii często musi wykonać szereg badań dodatkowych

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom gabinet został wyposażony w analizator hematologiczny(badanie morfologii krwi) analizator biochemiczny (pozawalający ocenić funkcjonowanie narządów) , RTG, USG. Prowadzimy szeroki zakres usług który nieogranicza się tylko do psów i kotów ale zajmujemy się również zwierzętami egozotycznymi. W naszym gabinecie oprócz usług weteryanryjnych prowadzimy sprzedaż artykułów zologicznych.

Nowy domownik

Zwierzak w domu i co dalej?

Szanowni Państwo na tej podstronie dowiedzą się Państwo jak zadbać o Państwa nowego domownika.

Szczepienia

Stawiamy na profilaktykę

Program szczepień dla twoich ulubieńców ustalamy indywidualnie w zależności od narażenia twojego pupila na poszczególne choroby.

Chipowanie

Jest to najlepszy sposób identyfikacji zwierząt.

Dzięki chipowaniu zwiększamy prawdopodobieństwo odnalezienia zwierzaką i jego właściciela.

Wizyty domowe

Nie możesz przyjechać do Nas? My przyjedziemy do Ciebie.

Wizyty domowe oraz wizyty poza godzinami urzędowania gabinetu prowadzimy po kontakcie telefonicznym

A.
Badanie ogólne -
jest podstawowym badaniem przeprowadzanym przy każdej wizycie bez znaczenia czy zwierzak trafił do gabinetu celem szczepieni czy przyczyną wizyty jest poważna choroba. Do badania ogólnego zaliczamy takie czynności jak : oglądanie, omacywanie, pomiar tempratury tętna oddechów itp.
B.
Diagnostya laboratoryjna -
jest bardzo ważna w pratyce lekarskiej. Dzięki badaniom laboratoryjnym możemy określić zarówno stan ogólny pacjenta jak i wykryć przyczynę bądź narząd który przysparza zwierzęciu cierpienia. Do badań laboratoryjnych zaliczamy zarówno badania krwi jak i moczu, kału, wydzielin i wydalin, pozwala na różnicowanie płynów w jamach ciała itp.
C.
Ultrasonograia -
to nieinwazyjne badanie pozwala nam "zajrzeć" do wnętrza twojego pupila. Dzięki temu badaniu w pewnych okolicznościach możemy zobaczyć gdzie jest zlokalizowana przyczyna choroby. USG pozwala również wykryć wczesną ciążę.

D.
Radiologia -
to badanie wykorzystując promieniowanie X pozwala na zobrazowanie wybranej przez nas okolicy oraz wykrycie przyczyny choroby. Badanie RTG bardzo często wymaga wykonania kilku zdjęć wybranej okolicy w różnych projekcjach aby potwierdzić lub wykluczyć
E.
Paszporty
Czy planujesz podróżować ze swoim ulubieńcem? Planujesz wycieczkę za granicę? Jest to ja najbardziej możliwe. Jednakże należy pamiętać , że pies i kot muszą posiadać PASZPORT!F.
Zaginą Ci zwierzak?
Tutaj znajdziesz wskazówki co zrobić jeżeli ucieknie Ci twój przyjaciel. Gdzie go szukać komu zgłosić? Przeczytaj.